G R A - L E C H

Jordanów 19a, 95-060 Brzeziny +48 46 874 25 18 gralech@gralech.com

Jaki namiot handlowy wybrać? - GRA-LECH

namiot stalowy czy aluminiowy

Jaki namiot handlowy wybrać?

2024-07-08 admin Comments Off

Prowadzisz działania usługowe lub handlowe w plenerze? Zapewne zastanawiasz się nad tym, jaki namiot handlowy wybrać? Jeżeli zależy Ci na tym, żeby Twoje stoisko wystawiennicze prezentowało się atrakcyjnie na tle innych, a zarazem zapewniało ochronę produktów przed promieniowaniem słonecznym czy wiatrem, to rozważ zamówienie namiotów u producenta.

Namioty stalowe

Pierwszą grupą produktów, które warto rozważyć przy składaniu zamówienia, są namioty stalowe. To niezwykle solidne konstrukcje bazujące na konstrukcji z stalowej i pokryte plandekami odpornymi na wodę i promieniowanie słoneczne. Cechą charakterystyczną są solidne nogi z ocynkowanej stali oraz wzmocnione na dodatkowej listwie. Producenci oferują wykonywanie ich na konkretny wymiar, co pozwoli w każdy detalu zaplanować wielkość i kształt Twojego stanowiska wystawienniczego.

Namioty stalowe świetnie prezentują się jako stoiska gastronomiczne lub punkty handlowe czy usługowe. Można zaaranżować w nich biura zawodów, wydawanie posiłków lub gadżetów.

Odpowiednie oznakowanie wykonane techniką druku sublimacyjnego gwarantuje doskonałą widoczną punktu już z daleka. Jest też nośnikiem informacji o danej marce, jak również jej ofercie. Przyczynia się do prowadzenia spójnych działań reklamowych oraz komunikacji wizerunkowej.

Namioty aluminiowe

Alternatywą dla masywnych konstrukcji stalowych, są namioty aluminiowe. Cechuje je stosunkowo niska waga, która nie wpływa w żaden sposób na stabilność. Innowacyjne systemy łączeń, a także podparcie na stopkach gwarantuje konstrukcji przyleganie do każdej powierzchni, również trawiastej.

Ważną cechą namiotów aluminiowych jest nadruk, który można nanieść na plandekę metodą sublimacji. Gwarantuje ona wysoką trwałość, nawet w wyniku intensywnej ekspozycji na słońce czy deszcz. W ten sposób nie tylko ozdobisz swoje stoisko, ale też spersonalizujesz je, aby z daleka było łatwe do zlokalizowania przez potencjalnych klientów.

Rozważ opcję zamówienia namiotu handlowego bezpośrednio u producenta.