G R A - L E C H

Jordanów 19a, 95-060 Brzeziny +48 46 874 25 18 gralech@gralech.com

Namiot spawalniczy - GRA-LECH

Namiot spawalniczy

Potrzebujesz miejsca, w którym będziesz mógł przeprowadzać prace spawalnicze? Zamiast stacjonarnego warsztatu czy zakładu, zastanów się nad inwestycją w namiot spawalniczy. To konstrukcja, która zapewni Ci optymalne warunki do realizowania obowiązków zawodowych.
Z uwagi na to, jakie są wymagania względem Twojej działalności potrzebujesz wytrzymałego i atestowanego namiotu spawalniczego. Dokładnie takie produkty znajdziesz w naszej ofercie. Polecamy Ci namioty spawalnicze wsparte na solidnej konstrukcji aluminiowej. To sprawia, że są lekkie, a zarazem bardzo stabilne i wytrzymałe, czego potwierdzeniem są certyfikaty, jakie posiadamy.

Namioty spawalnicze w naszej ofercie

Zadbaliśmy o to, aby namioty spawalnicze z naszej oferty cechowały się wysoką wytrzymałością i były przygotowane do eksploatacji w różnych warunkach terenowych oraz pogodowych. Stąd zastosowanie wzmacnianej konstrukcji – grubszych ścianek aluminiowych, wewnętrznych wzmocnień, mocnych łączników, systemów blokowania oraz stabilnych stopek.

Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania. Na tle innych wyróżnia je to, że są pokrywane plandekami odpornymi na ogień – zazwyczaj jest to samogasnący materiał PCV o większej gramaturze. To sprawia, że pokrycie jest dość sztywne i opada na ziemię. Dookoła namiotu możemy też zastosować taśmy o charakterze ostrzegawczym.

Zamów namiot spawalniczy u producenta

U nas zamówisz namiot spawalniczy w wybranym rozmiarze i formacie. Proponujemy poszycia na konstrukcjach aluminiowych, które są:

  • wodoodporne,
  • odporne na działanie promieniowania UV,
  • odznaczone certyfikatem trudnopalności.

Do wyboru masz zarówno parasole, jak również bardziej zabudowane konstrukcje, w których stosujemy rurki w formie stelaży oraz poszycia. Dodatkowo można też zamówić je w wersji z bocznymi ściankami, co daje jeszcze lepsze odcięcie od otoczenia.

Namioty produkujemy na zamówienie, dlatego nasi klienci mogą dokładnie określić swoje oczekiwania oraz specyfikę produktów. Do wyboru jest rodzaj materiału, konstrukcja (jej kształt oraz wielkość), a także kolor poszycia. W ten sposób możesz stworzyć warsztat plenerowy, który z łatwością będziesz transportował pomiędzy poszczególnymi inwestycjami, w których bierzesz udział.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Klientom prywatnym oraz przedsiębiorstwom dostarczamy nowoczesne, bezpieczne i certyfikowane namioty spawalnicze w wybranych formach. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą namiotów ogrodowych!