G R A - L E C H

Jordanów 19a, 95-060 Brzeziny +48 46 874 25 18 gralech@gralech.com

Stoły handlowe ramkowe, stoły bazarowe i targowe - Gralech.com

Nasze stoły handlowe

Stoły handlowe to podstawowy element wyposażenia stoiska handlowego na targowisku, ale także w czasie rożnego rodzaju wystaw czy targów. W założeniu mają one ułatwiać ekspozycję towarów oraz obsługę klientów. I choć na pierwszy rzut oka nie jest to wyrafinowana konstrukcja, w praktyce przy wyborze stołów handlowych można natknąć się na wiele problemów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajem namiotów handlowych.
 

Stoły handlowe - Sprawdź naszą ofertę!

Nasza oferta to także  stoły handlowe, krzyżakowe i modułowe. Doskonałe do eksponowania towaru. 

Stoły handlowe

Szykujesz się do wzięcia udziału w imprezie plenerowej? A może planujesz wystrój stoiska wystawienniczego czy gastronomicznego na targi? Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej wyeksponujesz swoje towary i zaprosisz klientów do zrobienia zakupów lub zdegustowania? Stoły handlowe świetnie sprawdzą się w tej roli, udostępniając sporą przestrzeń do ułożenia rzeczy. Sam fakt, że znajdą się one na odpowiedniej wysokości, w zasięgu wzroku i ręki klienta, będzie najlepszą zachętą do podjęcia współpracy. Nie rezygnuj zatem z tego ważnego elementu potrzebnego na każdym stoisku wystawienniczym. 

Profil stołu targowego

Nogi stołu wykonane są z kwadratowych profili o wymiarze 20mm x 20 mm x 1. Są pokryte powłoką galwanizacyjną , która czyni je odpornymi na korozję.

Blat stołu handlowego

Blat stołu

Blat stołu targowego składa się z drewnianych desek pokrytych plandeką z tkaniny polipropylenowej.

Sposób składania

Oczywiście im łatwiej rozłożyć i złożyć stół handlowy, tym lepiej, ponieważ zajmuje to mniej czasu. Jednak każdy producent stosuje w tym zakresie nieco inne rozwiązania i można nadal znaleźć skręcane stoły handlowe, których przygotowanie zajmuje nawet kilkanaście minut (a wystarczy przemnożyć ten czas przez ilość stołów, aby uświadomić sobie, że nawet 5 minut czasem jest poważnym problemem). Z drugiej strony, nie każdy system ekspresowego rozkładania i składania stołów pozwala na zachowanie ich pełnej wytrzymałości, należy więc w każdym przypadku uwzględniać nie tylko samą wygodę, jaką daje konkretny sposób składania stołu, ale także i to, w jaki sposób wpłynie on na inne funkcje.

Wysokość

Większość stołów handlowych ma standardową wysokość wynoszącą około 70 centymetrów. Jest to złoty środek – w ten sposób można zapewnić sobie wygodną obsługę klienta stojącego, a także eksponować większość produktów, są jednak produkty większe, które trzeba umieszczać niżej, żeby dało się je zaprezentować, a także niekiedy obsługuje się klientów przy stołach niższych, dlatego przy wyborze trzeba się zdecydować, czy standard to odpowiednie rozwiązanie – większość producentów stołów handlowych ma też w ofercie propozycje niższe (zwykle 50-60 cm i około 40 cm).

Materiały

Materiały, z jakich wykonuje się stoły handlowe, muszą być przede wszystkim wytrzymałe, a po drugie bardzo trwałe. Producenci muszą przewidywać, że niekiedy na stołach będą eksponowane produkty ciężkie, a sam stół może być eksploatowany przez wiele lat. W tym okresie jego wytrzymałość nie powinna się znacząco zmniejszać, a estetyka musi zostać zachowana. Z technicznego punktu widzenia wymusza to zastosowanie lepszych jakościowo materiałów, ale to decydując się na zakup konkretnego modelu trzeba ocenić, czy dany stół będzie w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom.

Stoły handlowe ramkowe i składane

Dostarczamy solidne stoły handlowe ramkowe oraz stoły składane. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz stabilnością, dlatego świetnie sprawdzą się podczas imprez plenerowych o różnym charakterze. Co ważne, z łatwością rozłożysz je nawet na nierównym podłożu trawiastym czy gruncie. 

Jako producent możemy wykonać dla Ciebie stoły handlowe na specjalne zamówienie. Oznacza to idealnie dopasowanie rozmiaru (długości i szerokości blatu) do indywidualnych potrzeb. Daje też szansę na uzyskanie solidnego i długoletniego elementu wyposażenia, który z uwagi na swoją wysoką mobilność stanie się elementem każdego stoiska wystawienniczego.

tabela parametrów technicznych stołów

Producent stołów handlowych, bazarowych i targowych

Zapraszamy do współpracy z nami, jeśli interesują Cię stoły handlowe, bazarowe czy targowe. Produkty, które wykonujemy na zlecenia naszych klientów odznaczają się:

  • wygodnym i szybkim sposobem składania oraz rozkładania,
  • optymalną wysokością  (około 70 cm),
  • solidnym wykonaniem z wykorzystaniem materiałów, które zapewniają wieloletnią trwałość z jednej strony, a z drugiej strony nie wpływają znacząco na zwiększenie wagi mebla, co utrudniałoby jego przenoszenie.

Składane stoły handlowe łatwo złożysz na czas transportu i szybko rozłożysz w miejscu docelowym. Opcja składania jest przydatna nie tylko podczas przewożenia, ale też przechowywania – zajmują niewielką przestrzeń w garażu czy magazynie. Zapraszamy do składania zamówień!