G R A - L E C H

Jordanów 19a, 95-060 Brzeziny +48 46 874 25 18 gralech@gralech.com

Wynajem namiotów

Firma Gra-Lech oferuję również w swojej ofercie usługę wynajmu namiotów.
Wynajęte namioty mogą służyć jako:

 • Pomieszczenia handlowe
 • Pomieszczenia imprezowe
 • Pomieszczenia gastronomiczne
 • Pomieszczenia magazynowe
 • Pomieszczenia usługowe
 • Pomieszczenia okolicznościowe

Zadzwoń do Nas, zarezerwuj termin, odbierz namiot i ciesz się jakością wyprodukowanych przez nas namiotów nie ponosząc kosztów zakupu całego namiotu !

Wynajem namiotów handlowych

Czy wiesz, że nie zawsze musisz kupować produkty do swojej firmy? Czasem możesz po prostu skorzystać z opcji wynajmu namiotów handlowych, aby cieszyć się dostępem do solidnych, niezawodnych konstrukcji. Są one doskonałym wyborem np. na czas imprez plenerowych, podczas których uczestników może zaskoczyć załamanie pogody.

Choć namiot niekoniecznie osłoni Cię przed rzęsistym deszczem, to na pewno przyniesie ulgę w upalny dzień. To ważne, aby móc chronić zarówno pracowników, jak i towar przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. Wykonane z solidnych materiałów namioty świetnie poradzą sobie z tym zadaniem. Znajdziesz je w naszej wypożyczalni namiotów.

Skąd wziąć namioty ogrodowe? Wynajem

Potrzebujesz namiotu ogrodowego? Wynajem to doskonała alternatywa dla zakupu, Jest dostępna nie tylko dla przedsiębiorców organizujących wystawy, targi, prowadzących działalność usługową czy gastronomiczną. Z naszą wypożyczalnią namiotów współpracują też osoby prywatne, które marzą o zorganizowaniu niezapomnianego przyjęcia na świeżym powietrzu. Efektowne namioty będą wspaniałym miejscem do spotkań z gośćmi i wspólnego biesiadowania – nawet do białego rana!

Współpraca z wypożyczalnią namiotów handlowych

Zapraszamy do współpracy z naszą wypożyczalnią namiotów handlowych, ale nie tylko. W ofercie mamy konstrukcje na tyle uniwersalne, że sprawdzą się także do prowadzenia sprzedaży, przygotowywania i serwowania potraw, tymczasowego magazynowania, organizowania biura zawodów oraz imprez okolicznościowych.

Oferujemy:

 • wysokiej jakości estetyczne namioty,
 • profesjonalną obsługę wszystkich zamówień,
 • indywidualne podejście,
 • atrakcyjne ceny,
 • możliwość skorzystania z opcji wynajmu krótko- lub długoterminowego.

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt namiotów w rozmiarze 3×6, dostępnych w dwóch kolorach: białym i beżowym. Namioty można ze sobą łączyć, tworząc dowolne powierzchnie. Dodatkowo, nasi Klienci mogą wybrać namioty z pełnymi ścianami lub osłonami dekoracyjnymi na nogi. Oferujemy również rynny do łączenia namiotów, obciążniki oraz łączniki do nóg, aby zapewnić stabilność konstrukcji.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz się dowiedzieć więcej, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już teraz!

Wynajem namiotów handlowych i okolicznościowych to propozycja dla osób prywatnych i firm, które planują event na powietrzu, lecz nie chcą kupować własnego namiotu. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Skontaktuj się, aby porozmawiać o szczegółach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą namiotów ogrodowych!

Firma Gra-Lech ma dla swoich Klientów fantastyczną nowość! Teraz możesz wynająć u nas namioty na każdą okazję. Niezależnie czy planujesz komunię dziecka, imprezę plenerową czy grill z przyjaciółmi – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie a warunki pogodowe nie będą stanowiły problemu.