G R A - L E C H

Jordanów 19a, 95-060 Brzeziny +48 46 874 25 18 gralech@gralech.com

Parasole reklamowe, restauracyjne, z nadrukiem, handlowe - Gralech

Parasole z nadrukiem

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkowaniem wysokiej jakości parasoli z nadrukiem. To nasza propozycja dla osób, które prowadzą biznes i rozumieją istotę reklamy plenerowej. Jeżeli nie chcesz inwestować środków w typowy nośnik, wybierz powierzchnię o walorach praktycznych.

Oferowane przez nas parasole reklamowe świetnie sprawdzają się jako ochrona przed słońcem czy mżawką, a przy tym dodają uroku Twojemu sezonowemu stoisku. Już z daleka potencjalni klienci zlokalizują swoją ulubioną budkę z lodami czy miejsce, gdzie są serwowane najlepsze napoje w mieście. Wykorzystaj tę wiedzę do tego, aby zamówić nienachalną reklamę, która szybko może stać się Twoim znakiem rozpoznawczym. Wybierz kolor, rodzaj nadruku oraz rozmiar i ciesz się gadżetem, jakiego nie mają inni.

Parasole handlowe - sprawdź naszą ofertę!

Solidne konstrukcje, różnorodność kolorów, łatwe w obsłudze i praktyczne. Idealne rozwiązanie w każdej sytuacji!

Słońce czy deszcz – wpływ na parasole handlowe

Warto pamiętać, że parasole handlowe nie są stworzone do ciągłej ochrony przed deszczem. Oczywiście te lepsze bez trudu wytrzymają serię letnich burz, a nawet jesienną mżawkę, ale nie można powiedzieć, żeby dobrze chroniły przed deszczem. Ich podstawową rolą jest ochrona przed słońcem. To oczywiście oznacza, że są narażone na ciągłe działanie promieniowania ultrafioletowego, warto więc wybierać takie, które są wykonywane z tkanin barwionych barwnikami odpornymi na UV, dzięki czemu nie bledną tak szybko i tym samym nie tracą atrakcyjnego wyglądu.

Solidna konstrukcja  parasoli reklamowych

Wszyscy znamy następstwa słabego wykonania zwykłego parasola na wietrze. W przypadku parasoli reklamowych jest podobnie, z tą różnicą, że muszą być one odporne na znacznie silniejszy wiatr i o wiele trudniejsze warunki. W związku z tym liczy się nie tylko trwałość materiału, ale również odporność szkieletu, na którym będzie on rozpięty. Taki parasol musi bowiem wytrzymać nawet silne porywy wiatru, a zgodnie ze znaną wszystkim zasadą, cała konstrukcja jest tak mocna, jak jej najsłabszy element.

Solidne i estetyczne parasole reklamowe

Wykonujemy solidne oraz estetyczne parasole reklamowe. Jeżeli do tej pory nie zastanawiałeś się nad ich rolą w swoim biznesie to szczególnie okres od wiosny do jesieni sprzyja inwestowaniu w tego typu nośniki.

Dzięki nim możesz prowadzić kampanię marketingową i wizerunkową – trudno przeoczyć efektowny parasol rozpostarty nad stolikiem czy ławką. Ozdobimy go dla Ciebie wybranym nadrukiem, abyś zyskał w pełni spersonalizowany gadżet reklamowy.

Nasze parasole reklamowe:

 • są odporne na działanie rozmaitych czynników środowiskowych – promieniowanie słoneczne czy deszcz nie powodują ich przecierania czy płowienia,
 • są sprzedawane solo lub w zestawach – zapewniamy dużą dostępność akcesoriów dodatkowych oraz części zamiennych (rynien, łączników, bocznych składanych ścianek, profili),
 • mogą być ozdobione nadrukami nanoszonymi techniką sublimacji – umieszczamy w ten sposób na plandece nazwę firmy, logo lub hasło marketingowe.

Parasole z nadrukiem znajdują szereg zastosowań zarówno w codziennym funkcjonowaniu firmy, jak również podczas plenerowych imprez, aranżowania zewnętrznych ogródków piwnych, udziału w targach branżowych, podczas serwowania potraw w ramach cateringu.

Bloki Informacyjne

Ochrona przed pogodą

Parasol to świetny sposób na ochronę przed deszczem i słońcem. Są również doskonałym narzędziem reklamowym. Możemy zadrukować całą powierzchnię plandeki dowolnym nadrukiem.

Różnorodne zastosowanie

Nasze parasole są bardzo trwałe i solidne, w związku z tym można je stosować zarówno w handlu, w restauracjach jak i w ogrodzie. We wszystkich miejscach wyglądają efektywnie.

Szybki montaż

Montaż i demontaż parasoli odbywa się w bardzo prosty sposób, zajmuje maksymalnie 60 sekund i potrzebna jest do tego tylko jedna osoba. Pomoże Ci w nim nasza instrukcja obsługi.

Różne rozwiązania

Dostosowujemy się do potrzeb Klienta. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie przedłużyć wysokość nogi parasola, tak by sprawdzał się idealnie w warunkach, których się znajduje.

Parasole restauracyjne w ofercie Gralech

W naszej ofercie dostępne są też funkcjonalne parasole restauracyjne odznaczające się dużym rozmiarem i łatwym składaniem. Chronią stoły, ławki i krzesła przed słońcem oraz wilgocią, a gościom Twojego lokalu zapewniają przyjemny cień i możliwość spożywania posiłków w komfortowym otoczeniu.

Zachęcamy do współpracy z Gralech – polskim producentem parasoli restauracyjnych wraz z bogatą gamą akcesoriów i części zamiennych.

Kolory parasoli do wyboru

Parasole handlowo – reklamowe – specyfikacja techniczna

Parasole nadają się zarówno do handlu jak i do ogrodu;

 • Konstrukcja metalowa
 • Czasza parasola wykonana z rury Fi 19
 • Noga parasola wykonana z rury Fi 36
 • Kolor dowolny
 • Materiał: Podwójnie impregnowany, wodoszczelny, poliester
 • W komplecie podstawa metalowa bądź betonowa
 • Możliwość dokupienia ścianek bądź rynien łączących parasole
 • Możliwość nadruku
 • Możliwość zakupienia specjalnych obciążników dociążających parasole na silnym wietrze