G R A - L E C H

Jordanów 19a, 95-060 Brzeziny +48 46 874 25 18 gralech@gralech.com

Parasole reklamowe – czy warto wykorzystać tę formę promocji? - GRA-LECH

    You Are Currently Here!
  • Home
  • Bez kategorii Parasole reklamowe – czy warto wykorzystać tę formę promocji?
parasole reklamowe czy warto

Parasole reklamowe – czy warto wykorzystać tę formę promocji?

2024-07-08 admin Comments Off

Współczesne firmy korzystają z różnych form reklamowania swojej działalności, jak również budowania wizerunku w branży. Jeżeli prowadzą akcje stacjonarne, to szczególnie podczas imprez plenerowych takich jak targi czy wystawy mogą zaopatrzyć się w nośniki reklamy. Często okazują się nimi parasole, które nie tylko dekorują stoisko, ale też zapewniają przyjemny cień.

Po co Ci parasol reklamowy?

Parasol reklamowy raczej nie przyda się, jeśli prowadzisz wyłącznie biurową działalność i nie organizujesz żadnych eventów plenerowych. Jeżeli natomiast działasz nie tylko stacjonarnie, ale też w terenie – biorąc udział w wydarzeniach sportowych, targach, wystawach, akcjach to powinieneś pomyśleć o tym, jak ma wyglądać Twoje stoisko. Do jego zaaranżowania wykorzystaj parasol reklamowy z nadrukami. Świetnie ochroni Ciebie i Twoje towary przed palącym słońcem i mżawką, ale da Ci coś znacznie więcej niż cień. Jeśli opatrzysz go swoim logo czy hasłem to okaże się doskonałym nośnikiem reklamy i wyróżni Cię na tle konkurencji.

Kiedy potrzebny Ci parasol?

Parasol reklamowy najbardziej przyda się latem, podczas organizowania imprez plenerowych.

Doskonale nadaje się do stoisk:

  • wystawienniczych,
  • gastronomicznych, serwujących lody, gofry i inne przekąski,
  • sportowych, jako biuro zawodów, miejsce zapisów czy rozdawania nagród.

Możesz ustawić go nad stołem wypełnionym ulotkami lub jedzeniem, a także zaaranżować pod nim miejsce do siedzenia. Parasol wykorzystasz niejeden raz – nie tylko przy okazji konkretnej imprezy, ale też pozostałych w trakcie danego sezonu. Łatwe i szybkie składanie, jak również niewielki rozmiar i smukły kształt po złożeniu sprawiają, że jest to przedmiot bardzo poręczny, nadający się do stosowania w różnych miejscach i sytuacjach.

Szczególnie korzystne dla Twojej firmy będzie wybranie parasola z nadrukami. Te, nanoszone metodą druku sublimacyjnego, będą trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych, dobrze widoczne i estetyczne przez długi czas.