G R A - L E C H

Jordanów 19a, 95-060 Brzeziny +48 46 874 25 18 gralech@gralech.com

Zastosowanie namiotów - GRA-LECH

zastosowanie namiotów

Zastosowanie namiotów

2024-07-08 admin Comments Off

Potencjał namiotów można wykorzystać na wiele sposobów. Dzisiaj nie kojarzą się one wyłącznie z pobytem na campingu, lecz stanowią element wyposażenia firm prowadzących działalność w plenerze. Są rodzajem sezonowego biura, stoiska wystawienniczego lub handlowego – w pełni mobilnego, doskonałego do sprzedawania produktów i przyjmowania kontrahentów. Odkryj ich potencjał również w swojej branży.

Mobilne biuro, kram z pamiątkami, a może miejsce do serwowania cateringu na imprezie plenerowej? Jest wiele okazji, podczas których potrzebujesz estetycznego i funkcjonalnego stoiska. W tej roli bardzo dobrze sprawdzi się namiot.

Jakie funkcje może pełnić namiot?

Namiot może pełnić funkcje jako:

  • stoisko wystawiennicze na targach branżowych – ekspozycja materiałów promocyjnych, oferty handlowej,
  • miejsce do wykonywania badań prewencyjnych – wydzielona przestrzeń do indywidualnego badania osób wchodzących lub wychodzących z budynku,
  • punkt sanitarny – miejsce, w którym udzielana jest pierwsza pomoc medyczna,
  • punkt cateringowy z ladą do wydawania posiłków, sprzedawania lodów, napojów i innych przekąsek,
  • plenerowe biuro lub/i stołówka rozkładane na czas prac budowlanych czy remontowych,
  • altana ogrodowa będąca tańszą i lżejszą wersją dla klasycznych elementów małej architektury wykonanych z drewna.

Masz własny pomysł na zastosowanie namiotu? Na indywidualne zamówienie możesz kupić produkt o konkretnych parametrach – konstrukcji, wymiarze, kolorze poszycia. Jeżeli decydujesz się w tym zakresie współpracować z polskim producentem Gralech, możesz też zdecydować się na doposażenie namiotu o obciążniki czy profile.

Personalizowane namioty

Zamawiający często korzystają z opcji wykonania nadruku sublimacyjnego na materiale pokrywającym namiot – tym samym niejako przy okazji zyskują element reklamowy i zapewniają sobie doskonałą widoczność nawet wśród dziesiątek innych konstrukcji.

Gralech to firma realizująca nawet nietypowe zamówienia, dlatego możesz zdecydować się na kupno namiotu z wycięciem na okna, drzwi. Produkty są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala na łatwe dopasowanie ich np. do kolorystyki kojarzącej się z daną branżą (moro dla wojska, biel i czerwień dla punktów medycznych itd.).