G R A - L E C H

Jordanów 19a, 95-060 Brzeziny +48 46 874 25 18 gralech@gralech.com

Formularz zwrotu

  • Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja o prawach konsumenta ( Dz.U z 2014r. poz 827) kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia towaru.
  • Kupujący będący konsumentem odstępuje od umowy poprzez złożenie oświadczenia w formie pisemnej
  • W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą. To co strony umowy oświadczyły , ulega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych.
  • W przypadku odstąpienia od umowy przez kupującego wszelkie koszty zwrotu towaru do sprzedawcy ponosi kupujący.
  • Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta ( Dz.U z 2014r. poz 827) prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w wypadku gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Kolorem standardowym , w jakim produkujemy towar jest kolor biało – niebieski oraz biało-zielony, każdy inny kolor jest wykonywany na specjalne zamówienie i jest traktowany jako „ niestandardowy , wykonany na indywidualne zamówienie”.
  • Wyślij paczkę listem Poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firmy kurierskiej. W środku powinien się znajdować dokument zakupu oraz informacja z danymi potrzebnymi do zwrotu pieniędzy. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem
  • Sprzedawca jest zobowiązany rozpatrzeć zwrot w ciągu 14 dni kalendarzowych i w tym terminie po ewentualnym jego pozytywnym rozpatrzeniu zwrócić pieniądze klientowi.

 

Towar należy wysłać na adres:

Gralech s.c. Jordanów 19A 95-060 Brzeziny 46 874 25 18